Teknoloji

Çin Ufo Benzeri Araç Üretti

Ufo benzeri bir araç üreten Çin, şu an dünyanın en büyük ekonomisine sahip ve dünyanın süper güç diye tabir ettiği devletler arasındadır. Yaptığı birçok teknolojik çalışma oldu fakat, hiçbiri bu en son geliştirdiği ufo benzeri araç kadar ilgi çekmedi. Son yıllarda arka arkaya teknolojik silahlarını tanıtan Çin devlet yetkilileri yeni geliştirdikleri bu ufo benzeri, son teknoloji silahlarla donatılmış bu savaş aracını gelecekteki savaş için tasarladıklarını açıkladı. 3. dünya savaşında tüm dünya geliştirdikleri son teknoloji silah ve ekipmanları kullanırken havada uçan ufolar görürseniz bilin ki Çin devletinin son teknoloji hava araçları tarafından saldırıya uğramışsınız demektir.

Super Great White Shark adı verilen bu ufo helikopterin ilk fotoğrafı (Süper Büyük Beyaz Köpek Balığı) Çin hükumetinin resmi gazetesi olan Global Times tarafından yayınlandı.

Ufo Helikopterin Özelliği Ne?

Çin resmi gazetesinin belirtildiğine göre bu ufo helikopter prototipi Amerika’nın AH-64 Apache ve Rusya’nın Mi-26 modellerinin birleşimi bir tasarım olarak belirtildi. Bu ufo helikopter ayrıca Amerika’nın B-2 modelli bombacı helikopterinin kanat tasarımına ve Rusya’nın Ka-52 isimli aracının da çeşitli tasarımlarına sahip olduğu açıklandı. 7.6 metre uzunluğunda ve 3 metre yüksekliğinde olan bu ufo helikopter, sadece 2 mürettebat taşıyabilecek bir hava aracı olarak tasarlandı.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı