Nano Teknoloji HaberleriTeknoloji

Elon Musk’ın Servetiyle Alışveriş Yapmanızı Sağlayan Site

Elon Musk, Tesla, SpaceX ve Neuralink gibi her biri geleceği şekillendiren şirketleriyle dünyanın en zengin insanlarından biri. Durmadan katladığı servetine rağmen rakibi Jeff Bezos’tan ‘dünyanın en zengin insanı’ unvanını alamamış olsa da onun servetinin de hatırı sayılır bir rakama ulaştığını gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz.

Bu servet öyle büyük ki, aklınıza gelebilecek her şeyden satın alsanız bile adeta ‘bitmiyor’. Bolca karşımıza çıkan servet haberlerini okurken hepimizin aklına ‘Acaba o kadar param olsaydı neye harcardım?’ gibi pembe bir hayal düşüyor. Bu komik soruya cevap bulup durup dururken canını sıkmak isteyenler için bir internet sitesi var.

Harca harca bitmiyor:

Spend Elon Musk’s Fortune isimli internet sitesi, Elon Musk’ın 164 milyar dolarlık servetini (daha şaşırtıcı olması için sıfırlı versiyonunu da koyalım; 164,000,000,000) doya doya harcayabileceğiniz bir yer. Bir yandan eliniz korka korka tıklayıp ‘ay kesin aşırı oldu bu, bitecek şimdi para’ derken bir yandan da yukarıda paranın yüzde kaçını harcayabildiğinizi görüp kahrolmanıza olanak sağlayan site, Musk’ın hayatının adeta hileli GTA oynamaya benzediğinin kanıtı.

Sitede sunulan ve satın alabileceğiniz seçenekler arasında iPhone 12 Pro Max ve PS5 gibi minik oyuncakların yanında NBA takımları, malikaneler, helikopterler ve ‘dünyanın bütün ülkelerinde bir haftalık tatil’ gibi ilgi çekici seçenekler de yer alıyor. Eğer siz de Musk’ın servetini gözünüzü bile kırpmadan harcamak ve bol bol şaşırmak isterseniz buraya tıklayarak siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı