Teknoloji

Galaxy S9 Tanıtıldı

Geçtiğimiz hafta Samsung Galaxy S9 ve S9 Plus modelleri mükemmel bir sunumla tanıtıldı. Şahsi görüşüm olarak sunucuların pek güzel konuşma yapamadığı sunumda, görsellik ve arka plandaki 2 boyutlu çok geniş bir ekranda yapılan çalışmalar çok başarılıydı.

samsung s9

Dev ekranın önünde yüzlerce insana konuşma yapmak da kolay birşey değil tabi ki. Konuşmacıları bu yüzden kınamıyorum. Yeni Galaxy S9 ve S9 Plus serisinde birçok yenilik mevcut.  Güney Koreli teknoloji firması devleri arasında olan Samsung, Barselona’da gerçekleşen MWC 2018 ( Mobile World Congress ) yani 2018 dünya telefon konferansında gerçekleşen sunumda resmen tanıttı.

samsung s9 tanitildi

Canlı yayında Samsung S9 ve S9+ tanıtımını DJ Koh ( Samsung Mobil İletişim Departman Başkanı ) , Justin Denison ( Kıdemli Başkan Yardımcısı ) , Jonathan Wong ( Ürün Tanıtım Direktörü ) , Erin Willis ( Ürün Pazarlama Şefi ) , Mark Notten ( Ürün Tanıtım Şefi ) Eui Suk Chung ( Yapay Zeka ve Geliştirme Uzmanı ) yaptı.

samsung tanıtıcıları

Samsung S9 Teknik Özellikler

Galaxy S9 ve S9 özellikleri o kadar çok ki makalede anlata anlata sizi sıkmayalım 1 dakika 45 saniyelik bir video ile görsel olarak size telefonun özelliklerini göstermeye çalışalım. Şüphesiz Samsung Apple karşısında büyük bir koz öne sürdü. Bakalım 2018 yılı içerisinde hangi telefon daha çok talep görecek. Samsung mu yoksa Apple mı ?

https://www.youtube.com/watch?v=zs8Rl2snEwg

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı